Evenementen-AutomotiveNL
  • Nieuwsbrief

Innovatiemissie
Van 28 oktober tot en met 5 november 2017 vindt de innovatie missie ‘Smart Mobility’ plaats in samenwerking met AutomotiveNL, Brainport Eindhoven en Connekt/ITS Netherlands.

De missie heeft als doel om de laatste ontwikkelingen in de VS en (nieuwe) kansen voor samenwerking te verkennen op het gebied van Smart Mobility. Het programma is in ontwikkeling en zal de komende weken mede op basis van uw mogelijke deelname en wensen verder worden ingevuld.

We bezoeken onder andere het ITS World Congress in Montreal, het automotive ecosysteem in Detroit (Michigan) en het smart mobility programma van Columbus (Ohio). Mogelijk dat een matchmaking onderdeel uitmaakt van het programma.

Kosten
De kosten voor deelname aan de innovatiemissie bedraagt €250,- per persoon. Hierbij is inbegrepen deelname aan het collectief programma, transfers van en naar programma onderdelen en lunch en diners indien vermeld in het programma.

Deelname is exclusief reis- en verblijfskosten (hotels en (inter)nationale vluchten), eventuele extra kosten van de matchmaking, entree conferentie en alle individuele kosten.

Meer informatie
Meer informatie, het voorlopige programma, en de inschrijvingslink van deze innovatie missie vindt u op de RVO website.

Aanmelden
Aanmelden is mogelijk tot 15 september 2017.

Als u vragen heeft over de innovatiemissie, dan kunt u contact opnemen met onderstaande personen.

Netherlands Enterprise Agency International Innovation 
Roy Paulissen
Advisor, program coordination
roy.paulissen@rvo.nl

Chantal Mas
Event Coordinator
innovatiemissies@rvo.nl

Holland Innovation Network, Netherlands Embassy (VS)
Martijn Nuijten
Attaché for Innovation, Technology & Science
martijn@nost.org

AutomotiveNL
Bram Hendrix
Manager Smart Mobility
b.hendrix@automotiveNL.com

Brainport Eindhoven
Johann Beelen
Areamanager USA
j.beelen@brainportdevelopment.nl

Connekt
Nick Juffermans
Projectmanager ITS Netherlands
juffermans@connekt.nl 

Tags: MobilityVehicle
Publicaties 249x249 VACATURES 249x249
Leden 249x249  CURSUS AANBOD 249x249

AutomotiveNL - Twitter

S5 Box

Ja, stuur mij AutomotiveNL nieuwsbrieven